Прийом до гімназії

Про прийом дітей до 1-х класів гімназії «Консул» №86 Печерського району м. Києва у 2023 році (Наказ №36 від 01.03.2023)


Про результати прийому дітей до 1-х класів гімназії «Консул» № 86 у 2023 році (Наказ № 81 від 01.06.2023)


mikrorayon2022

 


 

Гімназія «Консул» №86 з 27.03.2023р. оголошує набір до 1 класів.

Початкова школа гімназії вже 4 роки працює за програмою НУШ і відзначається тим, що:

- з маленькими учнями працюють досвідчені професіонали-вчителі, які в роботі з учнями активно впроваджуються різноманітні інноваційні підходи, вміють вчити та знають як спілкуватися з дитячим колективом;

-  освітній процес здійснюється в партнерстві з батьками на основі довіри та взаєморозуміння;

- діти відчувають себе щасливими та захопленими у процесі навчання. Вони хочуть йти до школи, тому що шкільний день учня наповнений активною діяльністю, здобуванням знань через гру, дослідженнями, експериментами, відкриттями, предметною інтеграцією.

Щодо іноземних мов в гімназії – це не лише шкільний предмет, який вивчається, а й засіб пізнання світу для учня. З англійською мовою діти «знайомляться» вже з першого дня навчання. Першачки вчаться вітатися, розповідати про себе, спілкуватися англійською.  Учні також мають можливість із 2 класу вивчати польську мову як мову національних меншин. Працює гурток китайської мови. Завдяки індивідуальній, парній, груповій роботі, ігровим методикам у гімназії створюється безліч можливостей щоденного використання іноземних мов. Працюючи в команді, учителі іноземних мов та початкових класів проводять з учнями тематичні дні, інтегровані уроки, проєктні заходи, які сприяють пізнанню світу, комунікації з ним, розвитку емоційного інтелекту. Так зростає життєвий досвід дітей та покращуються навички володіння іноземною мовою.

На середньому і старшому етапі навчання учні мають можливість вивчати другу іноземну мову за вибором: німецьку, іспанську або французьку. Також вчителі готують учнів до успішного складання міжнародних іспитів з англійської, до ЗНО.

Починаючи з 5 класу, в гімназії впроваджені білінгвальні курси, де викладання ведеться українською та англійською мовами: основи здоров’я, мистецтво, технології. В старших класах додаються курси, що формують життєві компетентності старшокласників – ділова англійська мова та країнознавство. Ці курси викладаються виключно англійською.

Оволодіваючи предметними знаннями й вміннями з гуманітарних та суспільних дисципліни (української мови, літератури, історії та ін.) учні ефективно застосовують їх на практиці для розв’язання різноманітних життєвих завдань. Ми спонукаємо учнів до творчої самостійної роботи, сприяємо розвитку патріотизму, громадянського розвитку школяра.

Викладання предметів математично-природничого циклу здійснюється фаховими, досвідченими викладачами, які завжди використовують наукові підходи до вивчення математики, хімії, фізики, біології. Широко впроваджуємо в освітній процес сучасні підходи, зокрема STREAM.

 

Документи, необхідні для зарахування дитини до 1 класу гімназії:

-         заява;

-         копія свідоцтва про народження;

-         медична довідка за формою №086.

Першочергово зараховуються діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними братами/сестрами учнів гімназії.

Батьків, які зацікавлені у вступі дитини до 1 класу гімназії, просимо заповнити анкету (додається) та надіслати її на електронну пошту гімназії gymn@bigmir.net

 


  АНКЕТА (майбутнього першокласника) 


Заява про вступ до 1 класу


 Порядок зарахування учнів до перевідних класів гімназії «Консул» №86