Українська та російська філологія

Методоб’єднання  вчителів гуманітарних та естетичних дисциплін  протягом 2015-2016 навчального року  працює над темою «Вивчення гуманітарно-естетичних дисциплін через призму ціннісних орієнтацій засобами герменевтики» та впроваджує програму патріотичного виховання з метою розвитку громадянської позиції учнів, формування розвиненої особистості учня, розвитку світогляду гімназистів, розкриття  творчого вияву їх здібностей та обдарувань, упровадження практичного застосування здобутих мовних та літературних, естетичних  навичок,  опанування учнями норм культури усного та писемного мовлення, навичок комунікативного користування засобами мови та літератури в різних життєвих ситуаціях, виховання шанобливого  ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу та інших народів та націй.

Упровадження поданої теми відбувається на кафедральних заходах та проектах, зокрема проведених 17 листопада 2015 року міжпредметному  проекті  7-Б класу  «Україна чекає лицарів духу» (учителі Мартиновець С.М., Хоружа М.С.) та  мистецькому заході «Душа нації», враженнями про який поділилася філологічна група 10-Б класу.

Маша Брень: «Мені хотілося піти якнайшвидше додому, поки я не занурилася у настрій конкурсу. Весело, сумно, загадково, голосно, гарно та по-українськи  – вийшла така надзвичайна суміш!»

rd1

Даша Абакшина:  «Я побачила багато людей, багато репетицій, підготовки, в останній етап конкурсу було вкладено багато сил і любові. І учні, і  вчителі переймалися  за те, як пройде захід,  і все пройшло -  СЕНСАЦІЙНО.

rd2

Усе було дуже щиро: танці, слова, пісні, оплески, подяки…  Хвилювання були марними, адже все проходило чудесно. Концерт вийшов дуже душевним».

rd3

Аліса Жилюк: «Усі були налаштовані патріотично, а ведучі добре передавали емоції.  Атмосфера була дуже чуттєва. Маленькі діти  «проживали» пісні. І це було дуже мило. Нам особливо сподобався виступ Валерія Коваля, це було зворушливо, незвичайно та красиво».

rd4

Робота методичного об’єднання  цього навчального року – «Всесвіт Каменяра», приурочена до  160-ої річниці з дня народження та 100 роковини з дня смерті Івана Франка.