ПАРТНЕРСЬКІ ЗВ’ЯЗКИ ІЗ ЗАКОРДОННИМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ


Гімназія «Консул» №86 продовжує роботу над створенням партнерських зв’язків, обміном навчальними матеріалами, пошуком учнівських програм обміну та мобільності в навчанні.

Для учнів та вчителів іноземних мов проводяться зустрічі з представниками зарубіжних освітніх закладів, а також закордонні поїздки до мовних шкіл Англії, Ірландії, Шотландії, США та ін.

DSC_0373

 

У березні 2021 відбулася зустріч із представницею CATS College, на якій учні отримали можливість ознайомитись з особливостями системи освіти у Великій Британії, а також прослухали презентацію програми «Semester Abroad». Робочою мовою зустрічі була англійська.

 DSC_0003

CATS-College

На прямому зв’язку з Wrekin College

15 квітня 2021 року для учнів 7-10 класів гімназії «Консул» 86 була проведена серія вебінарів з викладачами Wrekin College (Бірмінгем, Велика Британія). Гімназисти мали можливість дізнатися про особливості навчання в коледжі, задати різноманітні питання та, безумовно, попрактикувати англійську з носієм мови! Дякуємо вчителям-організаторам та активним учасникам вебінарів!

Міжнародне співробітництво в гімназії

 

У 2022-2023 навчального року педагогічний колектив продовжував роботу з реалізації положень Програми міжнародного партнерства на 2020-2025 рр. Завдяки активності та наполегливості наших колег та учнів нам вдалося налагодитита здійснювати співпрацю із закордонними освітніми закладами.

Так, було встановлено контакт із Joaquin Carrion School м. Сен-Хав’єр в Іспанії, для учнів середніх класів було започатковано проєкт “Ukrainian -SpanishBridge” (USB). Учні 5 і 6 класів зустрічалися онлайн із своїми іспанськими однолітками, під час таких відеоконференцій діти мали можливість познайомитись, дізнатися один про одного, спілкуватися англійською та іспанською мовами.

Іншим напрямом міжнародної співпраці гімназії було налагодження стосунків із школою Herder в м. Берлін в Німеччині. Протягом року відбулися онлайн зустрічі з керівництвом гімназії Herder, вчителями та батьківстким комітетом. Наші нові німецькі друзі організували Різдвяний ярмарок, кошти від збору якого направили на подарунки для нашої гімназії. Серед них були: техніка для використання в кабінеті STREAM освіти, на уроках інформатики, пауербанки, які були роздані класним керівникам, книжки німецькою мовою були передані в бібліотеку, ігри для використання вчителями початкових класів та на групі подовженого дня, а також солодощі, які було роздано дітям в укритті під час однієї з тривог.

Разом з німецькими колегами було розпочато спільний проєкт “Communication for Peace”, в рамках якого відбулися не тільки онлайн зустрічі вчителів, адміністрації гімназії, але й разом в режимі Zoom конференції був відзначений “День гімназії”, цього року присвячений  святкуванню Дня Європи в травні. Вчителі й учні гімназії Herder привітали нас із нашим святом, підготували для нас різноманітні творчі, музичні привітання. На пам’ять ми вручили нашим друзям  статуетку, яку влітку мали можливість передати особисто. І хоча іноді нас підводив зв’язок, свято вийшло яскравим та зворушливим.

У 2023-2024 навчальному році плануємо розвивати подальшу співпрацю із цими обома школами.