Міжнародна діяльність

Гімназія «Консул» №86 приділяє велику увагу практичному застосуванню інноваційних методів викладання іноземних мов відповідно до змін у світовому освітньому просторі. У викладанні іноземних мов втілюються новітні методичні напрацювання, використовується спеціальна методична література, розроблена фахівцями.

Гімназія здійснює співпрацю з видавництвами Cambridge University Press, Longman, MacMillan, Oxford University Press, Dinternal Education.

DSC_0870

Впродовж навчального року гімназія «Консул» №86 співпрацює з Екзаменаційним департаментом Кембриджського університету University of Cambridge Local Examinations Syndicate and Cambridge English Language Assessment в сфері зовнішньої перевірки знань учнів на різних етапах навчання. Для початкової школи це такі іспити як Starters, Movers та Flyers, середня ланка – KET, PET. Учні старшої школи складають FCE та IELTS, які дають їм змогу продовжувати навчання в іноземних закладах освіти, а також звільняють від складання таких підсумкових іспитів як ДПА та ЗНО.

3

З метою фокусування на вивченні іноземних мов, підвищенні конкурентоздатності гімназії, порівнянні своїх досягнень з аналогічними навчальними закладами міста, щорічно учні гімназії беруть участь в мовних олімпіадах та конкурсах.

Гімназія «Консул» №86 продовжує роботу над створенням партнерських зв’язків, обміном навчальними матеріалами, пошуком учнівських програм обміну та мобільності в навчанні.

Для учнів та вчителів іноземних мов проводяться зустрічі з представниками зарубіжних освітніх закладів, а також закордонні поїздки до мовних шкіл Англії, Ірландії, Шотландії, США та ін.

DSC_0373

У вересні традиційно відзначається День Європейських мов.

DSC_1235

З метою інтеграції гімназії як освітнього закладу у світовий навчальний та культурний простір гімназія постійно співпрацює з такими міжнародними організаціями з освітніх та культурних зв’язків: Британською Радою, Гете-Інститутом в Україні, ООН в Україні, ЮНІСЕФ в Україні.

У березні 2021 відбулася зустріч із представницею CATS College, на якій учні отримали можливість ознайомитись з особливостями системи освіти у Великій Британії, а також прослухали презентацію програми «Semester Abroad». Робочою мовою зустрічі була англійська.

DSC_0003

CATS College

 На прямому зв’язку з Wrekin College

15 квітня 2021 року для учнів 7-10 класів гімназії «Консул» 86 була проведена серія вебінарів з викладачами Wrekin College (Бірмінгем, Велика Британія). Гімназисти мали можливість дізнатися про особливості навчання в коледжі, задати різноманітні питання та, безумовно, попрактикувати англійську з носієм мови! Дякуємо вчителям-організаторам та активним учасникам вебінарів!