Іноземні мови

За спеціалізації гімназії на мовній і суспільно-гуманітарній освіті, методичне об’єднання іноземних мов є одним з основних і найчисленніших в школі: до складу об’єднання входить 50 учителів іноземних мов (англійської, німецької, французької та іспанської).

Англійська мова викладається трьома паралельними курсами навчання:
загальнорозмовна англійська мова з першого по одинадцятий клас – закладає навички усного мовлення, розуміння почутого, читання і письма на рівні С1 за темами державних програм для шкіл з поглибленим вивченням іноземної мови;
англійська мова природничих наук – викладається з першого по десятий клас –закладаються навички володіння мовою в галузі біології, астрономії, географії, хімії, фізики і техніки. Уроки англійської мови природничих наук проводяться за участю в класі одночасно двох учителів для забезпечення навчання й обліку успіхів кожного учня за індивідуальною програмою.

Даний курс вдало готує майбутніх випускників до успішної здачі зовнішнього тестування, ринку праці та подальшої вищої освіти з викладанням предметів англійською мовою.

Ділова англійська мова – викладається в десятому та одинадцятому класах – закладає основи спілкування (усного і писемного) з економічних тем з метою подальшого вдалого працевлаштування або вищої економічної освіти.

Німецька, французька та іспанська мови викладаються як другі іноземні мови за вибором.

Традиційно проводяться творчі дійства ( заходи) рідною та іноземною мовою.

 

Наша гімназія – учасниця програми Cambridge English Schools

Гімназія «Консул» №86 є офіційним учасником програми «Cambridge English Schools» — унікального інноваційного проекту, започаткованого експертами двох департаментів Кембриджського університету, а саме: видавництвом Кембриджського університету (Cambridge University Press) та екзаменаційним департаментом Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment).

Згадана програма пропонує інтегрований підхід до вивчення англійської мови, що використовує інтерактивні навчальні матеріали та мовні кваліфікації, що відповідають міжнародним освітнім стандартам.

Кембриджські екзамени створюють дітям чудову мотивацію і прекрасно показують, якого прогресу вони досягли. Успішне складання Кембриджських екзаменів додає дітям упевненості в собі і є чудовою основою для подальшого вдосконалення мови.

Екзамени Cambridge English по праву вважають найавторитетнішими екзаменами у світі, адже вони офіційно визнаються більше ніж 30000 організаціями у більше ніж 130 країнах світу, а кількість організацій щороку зростає. Серед них тисячі університетів, урядові організації, міграційні служби, найкращі компанії в усьому світі. Ці екзамени допоможуть відкрити двері до вищих навчальних закладів в усьому світі, покращити шанси працевлаштування.

До того ж сертифікати Cambridge English: Preliminary for Schools та Cambridge English: First for Schools визнані Міністерством освіти і науки України та звільняють випускників шкіл, які мають сертифікат Cambridge English на рівні B1 та вище ( та В2 та вище — для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов), від складання Державної підсумкової атестаціїї і гарантують 12 балів (найвищий бал) з англійської мови в шкільному атестаті. Окрім цього, відомі українські компанії визнають сертифікат Сambridge English як авторитетне підтвердження володіння англійською мовою.