Що таке STEM-освіта? Яке її місце в сучасній школі? Як зробити інтегрований міжпредметний проект? Відповіді на ці та інші питання вчителі нашої гімназії шукали на науково-практичному семінарі «STEM-освіта: нова школа – нові можливості та перспективи розвитку» за сприяння Академії інноваційного розвитку освіти. За традицією серпнева педрада в гімназії «Консул» №86 проходить в форматі навчання та творчого пошуку вирішення завдань нового навчального року.
Спікери і тренери Патрикеєва Олена – начальник відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Василашко Ірина – завідувач сектору підготовки вчителів STEM-освіти відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Черноморець Валентина – завідувач сектору досліджень освітніх процесів відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Табінська Олена, Короб Марія, Власюк Анатолій – ТОВ «Інноваційні освітні рішення», Гущина Наталія – старший викладач кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», координатор проекту «Я — дослідник» — в командній роботі з вчителями за інтерактивними методиками працювали над виробленням ефективних та успішних освітніх рішень і практик в STEM майстернях.
«Бути в тренді», «Бути новатором», «Бути в команді» — це не тільки назви сьогоднішніх сесій. Це шлях до успіху нашої гімназії, а значить її випускників.