nrdbanner-2015-h-1030x636

Наші успіхи

Гімназія «Консул»№86 створює всі умови для набуття учнями вищого рівня мовних навичок , що є гарним підґрунтям  для успішної самореалізації в європейському  та міжнародному мовному просторі.

Учні гімназії щорічно здобувають призові місця на мовних олімпіадах,  демонструють високірезультати на міжнародних екзаменах (KET, PET, FCE), підтверджуючи успішне впровадження в гімназії програми СambridgeEnglishforSchools.

4 квітня відбулася Олімпіада з ділової англійської мови – 2015,  яка проводилася Українсько-американським гуманітарним інститутом. Метою олімпіади було виявлення серед учнів шкіл переможців, які володіють достатніми знаннями й навичками з ділової англійської мови.

Вітаємо Нікіфорову Дарію, ученицю 11 класу, яка  зайняла 1 місце і отримала можливість безкоштовного навчання в Україно-Американському гуманітарному інституті «Вісконсійського міжнародного університету (США) в Україні». Також вітаємо Бережного Юрія, учня 10 класу (2 місце), Євченко Едуарда та Барабаша Микиту, учнів 11 класу (найвищій бал з тестування).

Бажаємо успіхів і подальших перемог!

в текст

Всі новини