DSC_0480

ЗУСТРІЧАЄМО НОВИЙ РІК ДРУЖНЬОЮ РОДИНОЮ

Цього року гімназія «Консул» відзначила своє 80-річчя, протягом першого семестру було проведено величезну кількість благодійних акцій, конкурсів, вистав. Насиченим на події, цікавим та незабутньо яскравим залишиться перше півріччя у спогадах родини «Консул».

IMG_8962

Вистави початкової школи в останні дні навчання, як завжди розпочали плеяду новорічних виступів, всі глядачі поринули в атмосферу чарівної казковості. 1-Б клас весело зустрічав Новий 2018 рік виставою “New Year’s Wonder”. Діти разом з батьками подарували чудову зимову казку, танцювали разом із Сніжною Королевою, співали зі сніжинками і навіть створили музичний гурт із Сантою.  Вистава виконувалась англійською мовою.

1b1 1b3

1-А клас показав на великій сцені цікаву виставу про свято Миколая. Разом с Санта Клаусом та Святим Миколаєм діти подорожували казковими стежинами. Учні підготували веселі новорічні вітання для своїх рідних.

1a

1a1

Новорічне свято «Святковий калейдоскоп» в 4-Б класі мало незвичний формат. Цього разу не вчителі розробляли сценарій свята чи підбирали ролі кожному учню. Діти самі думали, як вразити глядачів своїм талантом. Виявилось, що серед учнів є чудові музиканти, виконавці сучасних танців, балерини, декламатори, художники, співаки, а хлопці – справжня надія футбольної збірної.

4b1

20 грудня учні 3-Б класу зіграли у англомовній виставі  «Різдвяний детектив». Оригінальний сюжет драматургічного твору був написаний старшокласником Михайлом Сукманюком (10 клас) та адаптований класним керівником 3-Б класу Галиною Сукманюк із індивідуальним урахуванням талантів кожної дитини. Танцювальні композиції, поставлені вчителем з хореографії Оленою Слєсаревою,  додали дійству динамічності та дозволили дітям продемонструвати свою багатосторонню обдарованість.

3Б (5)

3Б

Батьки, педагогічний колектив, учні гімназії  та запрошені гості мали можливість насолодитися акторською грою юних гімназистів. Останні вражали публіку як акторською майстерністю, так і співом, танцями і навіть акробатичними номерами.

3Б (2)

3Б (4)

Директор гімназії Тетяна Мельник під час промови високо оцінила творчий звіт учнів 3-Б класу, відзначивши їхню талановитість та гарні знання англійської мови. Вона також подякувала вчителям, результати праці яких мав змогу побачити кожен присутній у залі.

3Б (3)

Фіналом конкурсів талантів стало загальношкільне свято, на якому окрім новорічних пісень зі сцени пролунали теплі слова подяки за плідну роботу педагогічному колективу від директора гімназії Мельник Тетяни Володимирівни, та відбулося вручення нагород талановитим учням, грамот за найкреативніше оформлення класу та за участь в благодійному ярмарку до дня святого Миколая.

IMG_8971IMG_8980

IMG_8982

Всі новини