Нещодавно в нашій гімназії відбулася неймовірна подія! Прем’єра казки за мотивами «Маленького принца» Сент-Екзюпері від учнів 8-Б класу і початкової школи.
Це вистава про світ дитинства, присвячена усім, хто його пам’ятає і не втомлюється дивуватися, усім родинам, які сьогодні роз’єднані, усім, хто прагне повернутися додому, усім, хто знайшов друзів у інших країнах, усім, хто боронить дім свого дитинства і оберігає дитячі мрії.
Окрім того, що після багатьох обмежень у період карантину та війни, ми, нарешті, майже усією гімназійною родиною зібралися в нашій рідній актовій залі, вона перетворилася на справжній планетарій.
Усюди виблискували зорі, літали комети, обертались планети, вивергались вулкани. Глядачі мали свої комфортні місця на закодованих астероїдах, назви яких потрібно було розгадати.
А також, не менш важливим було те, що вистава була благодійною. Ми зібрали чималу суму коштів, які направимо на потреби наших захисників.
Творчо і натхненно, невтомно і креативно працюємо та надихаємо! Разом до Перемоги!![]()










