DSC_0433

Тренінг з ПДР

З нагоди Європейського тижня мобільності та Дня з поліцейським та рятівником у гімназії провели тренінг, присвячений правилам дорожнього руху для користувачів велосипедів та легкого персонального транспорту.

DSC_0448 DSC_0468

Моноколеса, самокати, ролики, лонгборди, скейти, як і велосипеди, стають усе популярнішими, особливо серед підлітків. Використання екологічного транспорту у містах та збільшення активної мобільності стали ще помітнішими минулого року, коли весь світ зустрівся з тяжким випробуванням – пандемією COVID-19.  Для підвищення безпеки дорожнього руху та популяризації активного способу життя представники Національної поліції України — капітан поліції Занюк Лідія Борисівна та капітан поліції Полюхович Микола Миколайович — провели заняття для учнів старших та середніх класів гімназії. Тренінг поєднав у собі теоретичну частину з лекцією та презентацією від ведучих й інтерактив з наочним навчанням технічному обслуговуванню велосипеду.

DSC_0474 DSC_0517

Нагадаємо, що Європейський тиждень мобільності, започаткований Європейською комісією, вже багато років відзначає досягнення міст на шляху до чистих і розумних транспортних рішень. Кампанія відбувається щороку з 16 по 22 вересня, завершуючись у всесвітній День без автомобілів. Цього року його темою стали безпека і здоров’я за допомогою сталої мобільності.

Всі новини