Fresh_Vegetables-1038x576

Тарілка здорового харчування

У різних людей різні бажання. Але є одна спільна для всіх умова, щоб вони збулися, — здоров’я. Ми – те, що ми їмо. Цю істину знають і повторюють майже всі, однак на практиці мало хто слідкує за тим, що не будь-яка їжа робить нас здоровими.

IMG_9922 У 8-х класах гімназії пройшла турнірна гра на тему здорового харчування. Школярі  взяли участь в інтелектуальному змаганні на кшталт «Що?Де?Коли?», трактуючи прислів’я про здоров’я; обговорили, чому людині потрібно їсти; провели «мозговий штурм», щоб пригадати усі відомі їм поживні речовини.

IMG_9912 11

Завдяки грі «Я люблю…», учні у неординарний спосіб згадали різноманітні корисні й шкідливі продукти. Їхнім завданням було перерахувати назви страв, які починаються на ту ж літеру, що й ім’я школяра.

IMG_9915 Восьмикласники весело й плідно провели час, познайомилися з непростою наукою дієтологією і навіть сформували один для одного рекомендації на основі тарілки здорового харчування, розробленої МОЗ України.

Здорове харчування_тар

Виявилось, що здорове харчування базується на простих рішеннях, і головне – не забувати про почуття міри і баланс поживних речовин.

Всі новини