nrdimag

Шкільний офіцер поліції

Хто такі поліцейські і що таке закон? Що робити у небезпечних ситуаціях і як не потрапляти у них? Як безпечно дістатися до школи на велосипеді? Як захистити себе на вулиці та в Інтернеті? Коли, до кого і як звертатися по допомогу? Про це та багато інших важливих речей з учнями гімназії «Консул» №86 у рамках програми «Шкільний офіцер поліції» говорила лейтенант поліції Занюк Лідія Борисівна.

Діти з цікавістю слухали лейтенанта і активно задавали питання на запропоновану тематику.

Інтерактивні навчальні презентації охопили корисні теми для школярів різного віку. Найменших (1—5 класи) вчили, як діяти у ситуаціях з незнайомими людьми та небезпечних випадках, що робити, якщо загубився, як безпечно дістатися до школи і повернутись додому пішки й громадським транспортом, як поводитись у громадських місцях та загальним правилам безпеки. Заняття для учнів 6—11 класів базувалися на інформації щодо прав дитини та відповідальності за правопорушення для різних вікових груп.

Віримо, що робота працівника поліції у школі сприятиме запобіганню правопорушенням у гімназії, формуватиме позитивне сприйняття поліції дітьми, створить позитивну модель для наслідування.

Дякуємо за співпрацю!

Всі новини