nrdIMG_5401

Незабутні пригоди 3-Б класу

Кожен клас нашої гімназії – це не лише група яскравих особистостей, але й міцна, згуртована команда. А що може бути кращим для командного духу ніж досягнення спільної мети та допомога один одному у подоланні перешкод та внутрішніх страхів! Тому 3-Б клас розпочав новий навчальний рік із захоплюючого навчально-розважального квесту «Агенти щита».

У квесті, що відбувався в Голосіївському парку, діти на чолі зі спецагентами знайшли та знешкодили містичний артефакт, який загрожував усьому людству. Для цього їм довелося опанувати стрільбу з лука і мистецтво  слухати та чути, битися в лазертак із супротивниками, захищати один одного від загроз.

Нагородою учням стала врятована планета і магічні кристали, які допомагають бачити прекрасні яскраві сни. Бонусом до квесту стало проходження класом найдовшої мотузкової траси України, протяжністю 1200 метрів.

Екстремальна пригода та політ над озером подарували дітям незабутні враження, а емоційна підтримка допомогла багатьом учасникам подолати страх висоти. Вчителі, які брали участь у підкоренні висоти разом з учнями, на власному прикладі довели, що вони готові розділити з ними будь які труднощі.

Тепер у 3-Б класу в арсеналі спільних вражень є іще одна незабутня пригода.

 

Всі новини