nrdIMG_3790

Національно-патріотичне виховання

Від того, наскільки молоде покоління буде пройняте патріотичним почуттям, залежить й міцність Української держави.

Під таким гаслом в гімназії «Консул» відбулася традиційна педрада на тему: «Національно-патріотичне виховання як засіб формування в учнів загальнокультурних громадських цінностей. Впровадження інноваційних технологій у вихованні патріотизму».

Педрада розпочалася музичною композицією за участі учнів четвертих класів «Із шаною про них!». Під час педради вчителі гімназії «Консул» №86 обмінювались досвідом, ділилися своїми доробками спрямованими на патріотичне виховання учнів. Зокрема, були представлені такі роботи, як «Дослідження загальнокультурних компетенцій учнів» (Кононенко К.В.), «Презентація проектів 1-10 класів «Хто такий патріот?» (Сукманюк Г.О., Москотін С.І., Наддур Н.В., Бак Л.В., Крутько Т.М.),

Особливу увагу привернула презентація інноваційного педагогічного проекту «Музей Слави». Ініціативною творчою групою вчителів у складі Припути І.П., Кужель Ю.В., Буланик О.М. булостворено інтерактивну платформу для виховної діяльності не тільки вчителів та учнів нашої гімназії, а й за її межами.Керівники волонтерського руху «Разом ми сила» Мартиненко О.І., Кузнєцова О.А. виступили з результатами волонтерської діяльності в гімназії.

Результатом педради стали висновки щодо удосконалення форм і методів формування ціннісного ставлення учнів до суспільства, держави, людей.

 

Всі новини