DSC_0078

Наркотики — не моя тема

Підлітковий період – час  пошуку  себе. Водночас цей період – стан хронічних тривог для батьків, адже для життя та здоров’я дитини існує чимало реальних небезпек. Зокрема, підлітки належать до групи ризику стосовно вживання наркотичних речовин. Тому дуже важливо, щоб у цей момент у них була вся необхідна інформація. Від того, як дорослі пояснять правила поводження у таких ситуаціях, багато в чому залежить подальша доля підлітка. Це повинні робити професіонали!

DSC_0089

DSC_0087

Днями відбувся профілактичний захід для учнів гімназії на тему «Наркотики- не моя тема», яку провели працівники Департаменту боротьби з наркозлочинністю та Управління боротьби з наркозлочинністю в м. Києві разом із працівниками Управління забезпечення формування державної політики у сфері протидії наркозлочинності МВС України та працівниками кінологічного центру головного управління поліції в м. Києві.

DSC_0129

DSC_0078

Поліцейські розповіли учням про негативний вплив і наслідки на здоров’я люди від вживання наркотиків. Учні дізналися про чат-бот «Стоп Наркотик», у якому можна анонімно повідомити в поліцію про виявлення наркотиків або їх розповсюджувачів. А особливо запам’яталася робота кінологів зі службовими собаками.Діти не тільки отримали корисну інформацію та профілактичні буклети, але й спробували себе в ролі кінологів.

Всі новини