Міжнародний день миру

«Три найсолодші літери в житті –
Як колискова, що співала мати.
У стомленому самозабутті –
Мир на землі ти винен зберігати.»

Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства, з того часу він і відзначається по всьому світу. Україна не є винятком. Свято відзначається щорічно і в нашій гімназії. Цього року учні мали змогу проявити себе творчо. Проект «Мальовнича моя Україна» мав на меті показати Батьківщину такою, якою її бачить українська молодь – єдину, культурну, мирну.

Кожен клас отримав область, яку мав прикрасити відповідно до свого бачення – аплікації, малюнки, написи – за декілька годин чорно-біла карта перетворилася на мальовничу, барвисту Україну. Київська область виблискувала куполами церков та соборів, Запорізька перетворилася на заквітчане поле, маяки Криму вказували шлях загубленим.

Проект закликає учнів не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього, адже ми на власному прикладі знаємо, яким важливим він є на Батьківщині. Кожен з нас хоче бачити скрізь усміхнені обличчя і радіти сонячному дню, щоб жити серед добрих душею людей, жити в злагоді та любові.

 

Всі новини