DSC_1176

«Мережа життя» у 8-Б класі

Зі слів відомого педагога А.С. Макаренка, яка дитина в грі, такою вона буде в роботі, коли виросте. Гра – це шлях пізнання дитиною самої себе, своїх можливостей.

DSC_1165

Тому наприкінці навчального року в 8-Б класі відбулася екологічна гра «Мережа життя» з головним екологом громадської організації «Інститут соціальних інновацій та розвитку» Стець Галиною.

DSC_1192

DSC_1218-1

Учні в захопливій атмосфері згадали вивчене про продуценти – організми, які продукують органічні речовини з неорганічних сполук; про консументи І, ІІ ІІІ порядків – рослиноїдні тварини та хижаки.

DSC_1176

DSC_1237-1

Учні дізналися про науковий підхід до природних закономірностей збереження біорізномаїття. Учасники гри будували харчові мережі, створювали стабільну екосистему, саботували екосистеми супротивників тощо.

DSC_1238

Гра показала, якими згубними для екосистем можуть бути стихійні лиха, господарська діяльність людини, міграція тварин тощо. Виграла команда, яка створила найскладнішу екосистему. А всі учні разом збагнули, що необхідно якомога скоріше допомагати природі!

Всі новини