nrdIMG

Конкурс української пісні. Перезавантаження.

20 листопада в гімназії «Консул» відбулося грандіозне дійство, присвячене українській пісні. Конкурс української пісні – це щорічна подія, до якої із завзяттям готуються всі без винятку учні та вчителі середніх та старших класів. Репетиції, прослуховування, генеральні репетиції – шоу талантів та й годі!

Цього року конкурс мав назву «Перезавантаження». Більшість учасників обрали українські народні пісні про козаків, кохання, любов до України, які вони обрамили в сучасну музику.

За результатами конкурсу  ІІІ місце посіли учні 8-Б класу за виконання пісні «Українські Ромео та Джульєтта» із повчальною міні-виставою. «Ой у вишневому саду» залунала по-новому, коли учні 5-Б класу заспівали її як сучасний рок хіт, за що і отримали почесне ІІ місце. Першими серед перших стали учні 6-А класу з піснею «Музико, грай!», яким вдалося зарядити залу позитивними емоціями краще за інших. Всі учасники отримали неабияке задоволення від участі у конкурсі.

Вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу! Бажаємо подальших перемог!

Думка експерта:

Кілька реплік щодо щорічного конкурсного пісенного  змагання. Захід пройшов у теплій дружній атмосфері: неймовірною була підготовка, згуртованою була робота класу та класного керівника (особливо, як організатору та ініціатору дійства, хочеться відмітити дружні колективи 5-А та 8-А), якісними були відеороботи, заради яких учні збиралися і в  позаурочний час (зокрема 8-А та 11-А), товариська співпраця ведучих (Варченка Олексія та Козлової Анастасії). Особлива подяка звучить Мельнику Дані, який зібрав увесь технічний матеріал, співпрацював із класними керівниками, та вносив правки до презентації за 15 хвилин до початку виступів. Ще раз подяка всім-всім-всім, хто «варився» у цьому тиждень чи більше (особливо, порадниці та технічному організатору Мартиновець С. М. та постановнику та креативнику Слєсарєвій О.В.), Перехрест С. П., яка підготувала більшість номерів й допомогла їх утілити в життя.

Гученко О. В., вчитель української мови, організатор конкурсу

rdDSC_0119

rdDSC_0133

rdDSC_0155

rdDSC_0190

rdIMG_8407

rdIMG_8410rdIMG_8313rdIMG

Всі новини