nrdIMG_3854

Готуємо з любов’ю, подаємо нетрадиційно

Шкільні обіди та сніданки — це не тільки важлива складова частина денного раціону дитини, а й основа його фізичного та інтелектуального розвитку.

В нашій гімназії діти їдять здорову та смачну їжу. Їдять із задоволенням. За це ми вдячні, в першу чергу, КП «Шкільне» та працівникам шкільної їдальні, які щоденно з особливим натхненням та любов`ю влаштовують для наших вихованців справжнє свято.

Кожного ранку наші учні поспішають на сніданок, де їх чекає розмаїття страв «шведського столу». До меню обов’язково входять декілька видів овочів, фруктів, м’ясні та рибні страви, кілька видів напоїв, хлібобулочні вироби, млинці, йогурт, молочні страви та кілька видів гарнірів.

Підходячи до святкового столу із білосніжними скатертинами та оригінально поданими стравами, галасливі пташенята одразу перетворюються в самостійних вихованих дорослих.

Організація харчування за принципом «шведського столу» дозволяє учням харчуватися досить різноманітно, формує у дитини свідоме ставлення до правильного харчування та дає можливість отримувати естетичне задоволення від прийняття їжі.

Всі новини