photo1706633183

Гартуватись — справа всієї країни

У неділю, 28 січня, за сприяння Міністерства молоді та спорту України відбувся захід «Активні парки — Нація загартованих». Інструктори з різних напрямків навчали усіх бажаючих самозахисту, вогневої підготовки, основам роботи з БпЛА, мінно-вибуховій безпеці, тактичній медицині та орієнтації на місцевості.

photo1706633183 (1)
Вчителі нашої гімназії відвідали курс з бушкрафту — виживання в дикій природі. За близько 6 годин навчання ми дізналися — як запалити вогнище без запальнички та сірників, коли під рукою лише багарейки й фольга від жуйки; основні вузли для транспортування вгору/вниз речей й пересування людей; основи плетіння мотузкового кокону для переправи травмованої людини через річку або ж для зручності її транспортування землею; евакуація людини за допомогою мотузок із закріпленням на спині тощо. Також ознайомилися з різними механізмами карабінів та будовою палаток.

photo1706633183 (2)
Увесь матеріал був надзвичайно змістовним та інформативним з корисними завданнями й постійною практикою. Тож ми ще не раз відвідаємо заходи цієї ініціативи, аби набути важливих навичок.

Всі новини