_C8W8297

Дивовижна вистава 5-А класу «Хлопчик-Зірка»

Останні дні цьогорічної зими запам’ятаються нам не сніжними хуртовинами і завірюхами, що панували за вікном, а теплим зимовим настроєм, який створили на сцені нашої гімназії учні 5-А класу.

_C8W8606

Завершуючи масштабний проект, присвячений формуванню у дітей вміння розпізнавати справжню красу у її різноманітних проявах, який інтегрував у собі такі навчальні дисципліни, як зарубіжна література (вчитель Боброва С.Й.), англійська мова (вчитель Дьяченко Ю.О.), основи здоров’я (вчитель Прокопенко О.В.) та трудове навчання (вчитель Рудик Л.Є.), учні підготували та презентували англомовну виставу за мотивами повісті Оскара Уайльда “Хлопчик-зірка”.

_C8W8285

_C8W8367

Приголомшлива гра юних акторів, неймовірні хореографічні постановки (вчитель Слєсарєва О.В.), захоплюючий сюжет та дивовижні костюми дозволили глядачам глибоко зануритись в атмосферу старої Ірландії та перебувати в зачарованому стані аж до останньої хвилини всієї вистави.

_C8W8494

_C8W8440

Дякуємо усім, хто долучився до підготовки та проведення цього грандіозного заходу, усім глядачам за їх гучні оплески. Чекаємо нових творчих звершень від учнів нашої гімназії. Бажаємо їм успіхів та натхнення!

Всі новини