IMG_0792

День відкритих дверей. Хронологія дня

29 листопада «Консул» 86 відкрив свої двері для всіх, кому цікаве життя гімназії. День відкритих дверей став традиційним святом знань та творчих надбань, як для учнів та вчителів, так і для батьків та гостей гімназії. Традиційно у цей день відбулася зустріч з батьками майбутніх першокласників, відкриті уроки, флешмоб для учнів перших класів, майстер-клас та демогра для батьків: «Виховання як порозуміння: ігрові практики у виховному процесі», вистава «Unite Against Bullying. Ти особливий», презентація проекту «Обличчя України», а також презентація мистецького проекту 5-11 класів «Міста».

Хронологія подій:

Святковий ранок, а День Відкритих Дверей для гімназистів, учителів та адмінстрації гімназії — це завжди свято, розпочався з вистави учнів 2-Б класу «Unite Against Bullying». Учні розповіли історію хлопчика, якого цькують однокласники, роздаючи «плямки» за все, чого самі не розуміють. В кінці вистави хлопчик отримав дієві поради, як не стати мішенню шкільних задирак, і що робити, якщо все ж таки неприємність трапилися. Хлопчик звільнився від всіх ярликів разом з іншими однокласниками, які вирішили допомогти йому.

DSC_1897

DSC_1882

Відкриті уроки НУШ

День відкритих дверей у 1-Б класі не залишив байдужим нікого. А все тому, що це був тематичний день про тих, хто живе і кого люблять майже у кожному домі. Після 29  листопада у кожній родині з’явився домашній улюбленець -  пухнастий котик.

IMG_3345

…На вулиці зима, кошеняті холодно , то ж всі – і діти, і гості- дружно взялися шукати найтепліше місце в домі , де котик може поспати ( in the backpack, on the desk, under the blanket), й одягати  на маленьке звірятко власноруч  сплетений теплий шарфик.

IMG_3158 (2)

IMG_3349

До речі, тематичний день співпав з Днем домашніх тварин, що відзначили у світі 30 листопада.

????

IMG_3176 (2)

Відкриті уроки

В 10-Б класі було проведено урок англійської мови з розвитку критичного мислення «Designing empathy». Під час роботи в групах учні працювали за принципом «5 W+H», аналізуючи такі соціальні проблеми суспільства як дитячі будинки та будинки пристарілих та намагаючись знайти відповідь на питання «What is to be done?»

20181129_105614888888 20181129_10585888888 20181129_1128238888 20181129_105253888

Насиченим видався день відкритих дверей у 4-Б класі. На інтегрованому уроці природознавства та англійської мови учні здивували гостей своїми знаннями про світовий океан і вмінням працювати в командах. Презентації створених ними у групах інтелект-карт розпочалися з Північного Льодовитого океану. Форма була обрана незвичайна – казка, написана Марією Губіною і розіграна маленькими талановитими акторами.

Земля- планета Вода888888

На уроці математики учні опанували непросту тему порівняння дробів за допомогою нових технологій і творчого підходу вчителя до пояснення матеріалу.

Дроби888888

Урок англійської занурив учнів і гостей у світ стилю і моди. Лексичні ігри, ситуативні діалоги і компліменти одне одному не лише сприяли вивченню мови, а й створили гарний настрій.

англійська мова888888

Пірнути у світ дослідів та відкриттів, скуштувати науку на смак, стати справжніми «хіміками»…. Та легко! Учні 3-А класу створили сьогодні справжнє виверження вулкану, змусили молоко «танцювати», звичайну вівсянку навчили літати на повітряних кульках, створили «насос» із склянки і навіть …. написали словниковий диктант на англійській  мові невидимими чорнилами… Фантастика ? А от і ні!!! Це – день відкритих дверей та STEM освіта у дії! Сподіваємочь, що в майбутньому наші учні ніколи не скажуть, що  наука – це не цікаво!!!

IMG_3063

IMG_3071

За проханням батьків учнів 6-А класу усі відкриті уроки в цей день були максимально наближені до традиційних, що дало змогу батькам поспостерігати як проходить звичайний навчальний день у школі.

З такої практики виявилось, що як батькам, так і учням сподобалась така організація Дня відкритих дверей в гімназії, оскільки перші мали змогу оцінити справжню якість освіти нашого навчального закладу та професійну підготовку педагогічних працівників, а останні відчували себе у невимушеній атмосфері, що дозволило їм без психологічного натиску провести свій черговий шкільний день.

IMG_0851

Семінари та майстер-класи

Також у стінах гімназії пройшов освітній семінар на тему впровадження STEM-освіти на уроках англійської мови. Доповідали Кузнєцова Олена Анатоліївна — заступник директора з іноземних мов та Крутько Тетяна Миколаївна — голова методичного об’єднання  печерського району в м. Києві, вчитель англійської мови гімназії «Консул» 86. Ділилися досвідом та обговорювали питання, що поставали в процесі дововіді в дружній та затишній атмосфері.

IMG_0792

IMG_0796Інститутом проблем виховання, молодіжним клубом «Екіпаж-Лідер» було проведено майстер-клас та демогра для батьків: «Виховання як порозуміння: ігрові практики у виховному процесі». Ккожен гравець отримав свою роль та завдання, відповідно до дій гравця — змінювався хід самої гри.

IMG_0806 IMG_0813

Всі новини