nrdIMG_6036

День відкритих дверей

Традиційним для нашої гімназії стало проведення Дня відкритих дверей. Цього року він відбувся 24 листопада.

Гості мали змогу познайомитися з життям гімназії, дізнатися про особливості навчання та можливості розвитку здібностей дитини у нашому навчальному закладі.

До уваги батьків та гостей гімназії були представлені відкриті інтерактивні уроки, мистецькі проекти, презентація практично зорієнтованого збірника «Компетентнісні і наративні засади навчання та виховання в гімназії», виставка досягнень учнів гімназії.

Усі бажаючі ознайомилися з умовами прийому дітей до гімназії.

 

Своїми враженнями про День відкритих дверей поділилися батьки:

«У гімназії «Консул» дні відкритих дверей для батьків стали приємною традицією. Проведення таких заходів дозволяє батькам поринути у світ навчального процесу, побачити свою дитину з іншого боку.

Дуже вдячні вчителям нашого класу за затишну, теплу атмосферу, яка оточує дітей. Завдяки вам, діти дуже гарно почувають себе в стінах навчального закладу.»

мама учня 4-А класу

«Дякуємо за чудові відкриті уроки на яких діти вчаться спілкуванню, відкритості, артистизму, доброті, ввічливості…

Чудово підготовлені діти, професійні вчителі, веселий настрій – це запорука майбутнього успіху.

Дякуємо за прекрасну підготовку, вашу працю, старання і вміння. Це найбільш незабутні моменти життя дітей у школі! Дякуємо!!!»

батьки учня 4-Б класу

«Чому серед декількох не менш привабливих шкіл ми для своїх дітей обрали саме цю школу – гімназію «Консул» в м.Києві?

Перш за все ми зібрали дані з трьох джерел: особисті враження від спілкування з адміністрацією школи та вчителями, так званий «дворовий рейтинг» — думки батьків, діти яких там вже навчаються і офіційна інформація про школу. Отримана інформація та розмови з вчителями і завучами дали нам відповідь -  що тут буде добре нашій дитині.

В школі працює багато професійних вчителів, завучів, які підтримують порядок та дисципліну. Учні цього навчального закладу – спортсмени, науковці, винахідники. За допомогою учителів багато учнів займають гідні місця на олімпіадах та конкурсах.

В школі підібраний сильний педагогічний колектив, який розвиває в учнях найважливіші якості. У школі панує дружня атмосфера співробітництва між учнями та вчителями. На нашу думку, така атмосфера у школі сприяє успішному навчанню багатьох учнів і їхньому соціальному розвитку для подальшого успішного життя у суспільстві.

Кожного року ми із задоволенням відвідуємо «День відкритих дверей», працюємо разом з нашими дітьми на уроках, відкриваємо для себе дітей з незнайомої для нас точки зору- вдома вони сини і дочки, а у школі – маленькі дорослі діти, які вміють здобувати знання, ділитися інформацією та отримувати оцінки.

Цього року ми відвідали уроки англійської та німецької мов, математики, історії. І ще раз впевнилися, що освіта наших дітей -  у вірних руках.

Дякуємо «Консулу» за цю впевненість. Цього року ми довірили гімназії нашу другу дитину. Чи це не найкращий доказ того, що шість років тому ми вірно обрали школу для наших дітей?»

батьки учня 6-Б класу

«Із великим задоволенням хочемо написати про свої враження від дня відкритих дверей в гімназії «Консул» №86 м. Києва.

Такі заходи ми відвідуємо щорічно і хочемо зазначити, що це надзвичайно важливо для посилення партнерських відносин і встановлення зворотного зв’язку з батьківською громадою.

Батьки мали змогу зануритися в атмосферу начального процесу, відвідати уроки, поспілкуватися з адміністрацією, вчителями-предметниками, посмакувати сніданками та обідами в шкільній їдальні.

Особливо хочемо відмітити чудовий загальношкільний проект, який було представлено в актовій залі. Вразила майстерність як учнів, так і вчителів.

Бажаємо подальших успіхів у роботі!»

батьки 8-Б класу

 

 «Проведений День відкритих дверей продемонстрував, що педагогічний колектив гімназії докладає значні зусилля для розкриття особистості , творчого потенціалу та самоорганізації учнів, спонукає їх до ініціативності та зацікавленості у навчанні.»

мама учня 10-А класу

Всі новини