nrdDSC_0295

День відкритих дверей

Традиційним для нашої гімназії стало проведення Дня відкритих дверей. Цього року він відбувся 17листопада .

Гості мали змогу познайомитися з життям гімназії, дізнатися про особливості навчання та можливості розвитку здібностей дитини у нашому навчальному закладі.

До уваги батьків були представлені відео панорама життя гімназії, відкриті інтерактивні уроки, мистецькі проекти. Особливої уваги заслуговував гала-концерт конкурсу української пісні. Більш детальну інформацію ви можете знайти за адресою: https://www.youtube.com/watch?v=Gs70KVVeKSU

Усі бажаючі ознайомилися з умовами прийому дітей до гімназії.

Своїми враженнями про День відкритих дверей із задоволенням  поділилися  батьки:

«Я, мама ученика 1-Б класса, присутствовала на открытых уроках 17.11.2015. Хотела выразить благодарность учителям за проведенные уроки. Стоить отметить активность детей во время уроков, приятно удивил словарный запас английского языка, который дети получили за два месяца учебы, разнообразные методические материалы, умение дисциплинировать детей. Я очень довольна работой педагогов, атмосферой в классе, а самое главное- мой сын с большим удовольствием ходит в школу.»

С уважением, Ольга Протасенко

«Хочу висловити велику подяку вчителям за чудову організацію учбового процесу. Усі уроки були дуже динамічними, цікавими та веселими. Діти працювали із задоволенням. Дуже сподобався рівень знання англійської мови усього класу. Також приємно було відвідати урок фізичної культури[…] .»

Тамара Ємельянова

«Дякую педагогічному колективу за організацію відкритих уроків в гімназії. Хочу відмітити гарне та ошатне вбрання школи та класів, приємно, що більшість дітей вбрані в вишиванки[…].»

З повагою, Ольга Богомолець

«Хочу висловити щиру подяку вчителям […] за цікаві, змістовні уроки, доброзичливе ставлення до учнів. Атмосфера уроків не була напруженою, а мала вигляд дружнього спілкування. Вчителям вдавалося постійно утримувати увагу дітей, зацікавивши їх різноманітними тематичними завданнями[…].»

З повагою, Лариса Миколаївна

Всі новини