nrdDSC_0090

День ООН

Факти:

Організація об’єднаних націй — глобальна міжнародна організація, заснована 24 жовтня 1945 на конференції у Сан-Франциско на підставі Хартії Об’єднаних Націй. Декларованою метою діяльності організації є підтримання і зміцнення миру і міжнародної безпеки та розвиток співробітництва між державами світу.

24 жовтня гімназія «Консул» відзначала день ООН.  Квест, організований вчителем гімназії Скремінською Людмилою Миколаївною, був проведений серед учнів 9 — 10 класів. Було організовано три станції, на яких команди мали виконати по два завдання пізнавального, логічного та розважального характеру. Учні показали гарну командну роботу для вирішення завдань на час, кмітливість та здогадку.

Неабияке задоволення отримали всі учасники квесту, адже на кожній станції на них чекали нелегкі, але захопливі, задачі: розшифрувати абревіатури, написати дати заснування, перерахувати офіційні та робочі мови організації та інше. По закінченню квесту були вручені призи від Організації Об’єднаних націй. ІІІ місце посіли учні 9-Б класу та отримали бейджи та ручки у подарунок. Учні 9-А класу, які посіли ІІ місце отримали еко-сумки з гербом організації. І місце посів 10 клас. Призом для них стали футболки. Щиро вітаємо всіх учасників квесту!

rdDSC_0147

Відгуки учасників:

«Мені дуже сподобався квест з теми ООН, адже я отримала можливість дізнатися більше про цю організацію, гарно провести час і, що найкраще – попрацювати в команді зі своїми однокласниками. Був присутній фактор значення і кожен з нас отримав можливість повеселитися»  Валерія, 10кл.

«Шкільне життя, навіть у позакласних заняттях, буває досить-таки однотипним та одноманітним. На мою думку, саме квести типу «загадка – дедукційний ланцюг — відповідь» дуже урізноманітнюють однакові будні. Саме «мозковий штурм» із залученням позашкільних, а також шкільних знань, надають учням таких самих емоцій від вдалого (чи ні) рішення загадки, які відчув я».  Євгеній,10кл.

rdDSC_0090

rdIMG-20171024-WA0002-(1)

rdDSC_0081

rdDSC_0043

rdDSC_0038

 

Всі новини