nrdch1

Через знання — до успіху!

1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято!

Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі вітання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та приємних вражень!

Цей новий навчальний рік у нашій гімназії розпочавсятрадиційнимсвятковим концертом. Вихованці хореографічного гуртка «Грація», учні 1-4 класів та майбутні випускники своїми неперевершеними виступами подарували усім присутнім святковий настрій. Особливими, як завжди, були слова подяки одинадцятикласників, для яких саме цей навчальний рік є вирішальним.

rdIMG_8032

 rdIMG_7990

 

rdIMG_8080

«Через знання – до успіху!» — гасло, яке з першим дзвінком на урок супроводжувало першачків. Міцно тримаючи за руку одинадцятикласників, майбутні науковці, митці, філософи, спортсмени попрямували на свій перший у житті урок.

rdch1

rdch2

rdch3

rdch4

Особливо цікаво День знань пройшов в учнів 5- 10 класів. Перший день осені зустрів дітей цікавою екскурсією на катері по Дніпру. Діти мали можливість взяти участь в майстер-класах, інтерактивних іграх, поділитися враженнями про літота скуштувати смаколиків.

rdship2

rdship1

Всі новини