1 грудня у нашій гімназії відбувся Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ до Дня святого Миколая. Для продажу учні та їхні батьки, приготували різноманітні смаколики та вироби ручної роботи.
Захід пройшов весело та яскраво. Кожен клас, який брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
Учні активно запрошували до своїх столів, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі.
Дякуємо за активність та підтримку усім учням та їх батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до благодійного ярмарку.
Разом до перемоги!








