IMG_9942

Бал Стихій та лицарські турніри

Поки за вікном зима вкривала все снігом та кригою, учні третіх класів гімназії разом з творчою групою «Країна Фантазія» провели у школі костюмований Бал Стихій. Метою балу було обрання найкращої стихії, яка на весь наступний рік мала зайняти королівський трон, для чого необхідно було подолати багато перешкод та навчитися багатьом речам.

IMG_9278

Масштабне свято вимагало масштабних рішень, і на кілька годин вихідного дня директор перетворила майже всю школу на Королівство Ендорія. Спортивна зала трансформувалася у ристалище, де дев’ятирічні претенденти перед королем на мечах виборювали право бути посвяченим у лицарі. На одному з поверхів прекрасні леді та чарівні кавалери зі світи короля вчили дітей представляти себе та свій костюм. На іншому — куратори кожної із стихій досліджували разом із дітьми свою стихію та шукали магічні артефакти. В актовій — королівській- залі король спостерігав, як відбувається підготовка до балу, а діти вивчали старовинні танці.

IMG_9624

IMG_9728

IMG_9630

І ось нарешті — бал у короля, де всі змогли показати себе з найкращого боку. Нагороду «Перший меч Ендоріі» отримав переможець лицарського турніру. З перемогою привітали Принца та Принцесу балу, нагороду отримали переможці категорій «Найкращий чоловічий» та «Найкращий жіночий костюми».

IMG_9820

IMG_9668

Все спокійно закінчилося б чарівною середньовічною дискотекою, якби серед світи короля не опинилося зрадника. Скориставшись його допомогою, Злий чаклун намагався захопити трон. Лише спільними скоординованими діями усіх дітей, які об’єдналися в єдину команду, вдалося подолати Злого Чаклуна і звільнити короля.

IMG_9530

Свято закінчилося, проте на згадку про нього залишилися нові друзі з паралельного класу, чудові спільні спогади та винагороди переможцям.

IMG_9942

Всі новини